_
Chaty a chalupy k pronajmutí, pobyty u vody, dovolená na horách, ubytování s bazénem, vyberte si pronájem v ČR, nebo SR u nás a neplaťte provizi cestovkám! Přímé kontakty na majitele, chalupy, chaty, penziony, apartmány, kempy, sruby, či ubytování v soukromí, ubytování na léto 2019.
_
_   Filtr eet Silvestr
_
Třídění podle oblasti, typu, služeb:

chalupa k pronájmu orlické horyČasto hledané:chalupa s bazénem, silvestr 2018, eet pro malé živnostníky, eet software pro windows, eet program pro pc, eet software pro počítač, eet program zdarma, eet zdarma windows, chalupy s bazénem, chalupy k pronájmu, chalupy k pronajmutí, chalupy na horách, chalupy na velikonoce, chaty a chalupy velikonoce... Další hledané dotazy


Chalupy ubytování - vyhledáváníHájovna Šerlišský Mlýn
Orlické hory
Stylová chalupa k pronájmu v nejatraktivnějším místě Orlických hor - u Šerlichu.

Stylová chalupa k pronájmu v nejatraktivnějším místě Orlických hor - u Šerlichu. ... vzdálena cca. 2km od chalupy.Upravované běžkařské trat ... začínají přímo u chalupy - není potřeba ... společenská místnost. K dispozici je vnitřn ... 4 pokoje s vlastní koupelnou.Kuchyň - sporák, 2x lednice, myčka nádobí, mikrovlná trouba, WIFI, 6x TV se satelitním příjmem, dětský koutek, venkovní dětské hřiště, ... Lyžování, cykloturistika, pěší turistika, tenisový kurt, lanový park, koupání.

Chalupa Sluníčko Ohnišov
Orlické hory
K pronájmu nová luxusní roubenka, stylově vybavená, se saunou, bazénem a veškerým komfortem.

K pronájmu nová luxusní roubenka, stylově vybavená, se saunou, bazénem a veškerým komfortem. K dispozici je celý ... lze zvětšit kapacitu chalupy až na 20 ...
_

_ Vybírejte a ušetřete, neplaťte provizi![Zavřít]
Neplaťte provizi, vybírejte u nás a ušetřete! Majitelé nám neodvádí žádný poplatek za zprostředkování, takže Vám mohou nabídnout lepší cenu.

Pobyt domlouváte přímo s majitelem, můžete oslovit více pronajímatelů pomocí hromadné poptávky.

Tip: Použijte funkci Podrobné třídění a hledání v levém menu a zobrazte si jen objekty, které splňují Vaše požadavky! Můžete vybírat i podle obsazenosti, viz odkaz Kalendář s volnými termíny, kde naleznete obsazenost chat a chalup.