_
Chaty a chalupy k pronajmutí, pobyty u vody, dovolená na horách, ubytování s bazénem, vyberte si pronájem v ČR, nebo SR u nás a neplaťte provizi cestovkám! Přímé kontakty na majitele, chalupy, chaty, penziony, apartmány, kempy, sruby, či ubytování v soukromí, ubytování na léto 2023.
_
_   Filtr eet Silvestr
_
Třídění podle oblasti, typu, služeb:

Informace, kontakt

Chalupy ubytování
Chaty a chalupy k pronajmutí

Níže naleznete informace o serveru, o provozovateli a kontaktní informace.


O serveru

Server chalupy-ubytovani.cz je určen k soukromé nabídce pronájmů s přímým kontaktem na pronajímatele. Proč inzerovat u nás:
  • Neplatíte žádné provize, pouze poplatek za roční registraci (od 250 Kč/rok!)
  • Poptávky jsou zasílány přímo Vám
  • Kalendář s obsazeností zdarma k dispozici u všech prezentací! Možno kdykoliv upravit a zapnout/vypnout, podpora integrace do Vašich www stránek.
  • Stránky jsou vytvořeny s důrazem na maximální přehlednost a jednoduchost používání
  • Úpravy prezentace objektů si provádíte sami, bez nutnosti kontaktovat provozovatele serveru
  • Možnost využívat sekce Silvestr, Last minute, Jarní prázdniny atd.

Všeobecné podmínky poskytování služeb

Varianty zápisu, ceník

Pokud vlastníte více objektů, kontaktujte nás, připravíme Vám individuální cenovou nabídku.


Varianta Profi (990 Kč/rok, nebo 40 Euro/rok)
Varianta s přednostním zobrazením objektu před všemi objekty ve variantách Klasik a Základ. V internetové prezentaci je zobrazen plný popis objektu, až 16 fotografií, kontaktní formulář, telefon a internetové stránky objektu. Součástí je reklama na Váš objekt u prezentací ve variantě Základ ze stejné oblasti. Máte-li objekt např. v Orlických horách, u všech prezentací ve variantě Základ v Orlických horách se zobrazuje reklama na Váš objekt.

Varianta Klasik (490 Kč/rok, nebo 20 Euro/rok)
Součástí varianty Klasik je zobrazení plného popisu objektu, až 8 fotografií, kontaktního formuláře, telefonu a internetových stránek objektu. V katalogu se varianta Klasik zobrazuje přednostně před všemi objekty ve variantě Základ, hned za objekty ve variantě Profi.

Varianta Základ (250 Kč/rok, nebo 10 Euro/rok)
Základní varianta, jejíž součástí je zobrazení až 4 fotografií, plného popisu objektu a kontaktního formuláře.

Registrací získáváte nejen prezentaci na chalupy-ubytovani.cz a sesterských portálech, ale i zařazení Vašeho objektu do našeho katalogu na Facebooku, čímž oslovíte i zájemce, které běžné ubytovací servery neosloví!

Ceny jsou konečné, platit je možné na bankovní účet v České republice (Fio banka) a na Slovensku (Tatra Banka, pobočka Skalica).

V případě problémů s vytvořením prezentace (např. nahráním fotografií) neváhejte kontaktovat naši technickou podporu (k dispozici zdarma všem registrovaným uživatelům) prostřednictvím formuláře níže, nebo na podpora@chalupy-ubytovani.cz, či telefonním čísle, viz kontaktní informace.

Kontakt na provozovatele

Kuba a partneři s.r.o.
Ve Stezkách 163
530 03 Pardubice
Spisová značka: C 17681 vedená u rejstříkového soudu v Hradci Králové
Osvědčení ČTÚ č. 3164 o registraci poskytování služeb týkajících se přenosu dat.
E-mail: kuba@chalupy-ubytovani.cz
Telefon: 608 119 081
IČ: 259 61 519
www.kubaapartneri.cz


Kontaktní formulář

Kontaktním formulářem níže kontaktujete provozovatele serveru, neslouží k zprostředkování pobytu! Chcete-li si objednat ubytování, spojte se přímo s provozovatelem pomocí kontaktního formuláře na prezentaci ubytovacího zařízení, které jste si vybrali.


Vaše jméno:
Váš e-mail:
Telefon (nepovinné):


_