_
Chaty a chalupy k pronajmutí, pobyty u vody, dovolená na horách, ubytování s bazénem, vyberte si pronájem v ČR, nebo SR u nás a neplaťte provizi cestovkám! Přímé kontakty na majitele, chalupy, chaty, penziony, apartmány, kempy, sruby, či ubytování v soukromí, ubytování na léto 2019.
_
_   Filtr eet Silvestr
_
Třídění podle oblasti, typu, služeb:

_


_

GDPR poradenství,
služby pověřence
pro ochranu osobních údajů

_

Služby externího správce,
zakázkový vývoj software,
záchrana dat

_

EET program pro Windows eetTisk
bez měsíčních poplatků,
průběžně aktualizované informace
o EET nejen pro pronajímatele

_
Přidejte se k našim  fanouškům na Facebooku
a soutěžte o víkendové pobyty
na horách!Katalog chalupy ubytování nabízí seznam pronájmů s přímými kontakty na ubytovatele, ubytování sjednáváte bez prostředníka a bez provize.
Pro třídění nabídek ubytování podle lokality a typu pronájmu využije horní menu.


Mapa stránek

Informace o GDPR

Google+
validome.org

Dnes je 20. 04. 2021.
Svátek má Marcela, zítra Alexandra

Zákony online
Apartmány u sjezdovek Deštné
Elektronické cigarety

Chalupa k pronajmutí Orlické hory

Hosting vpnhosting.cz

Valid HTML 4.01 Transitional Ověřit CSS!

Všeobecné podmínky poskytování služeb

Vymezení základních pojmů, smluvní strany

Kuba a partneři s.r.o.
Ve Stezkách 163
530 03 Pardubice
Spisová značka: C 17681 vedená u rejstříkového soudu v Hradci Králové
Osvědčení ČTÚ č. 3164 o registraci poskytování služeb týkajících se přenosu dat.
E-mail: kuba@chalupy-ubytovani.cz
Telefon: 608 119 081
IČ: 259 61 519

Dále jako provozovatel

Inzerentem je fyzická, či právnická osoba, způsobilá k právním úkonům, se sídlem v České republice, nebo na Slovensku, která je majitelem, spolumajitelem, či pronajímatelem pronajímaného objektu, registrovaného v katalogu provozovatele.

Objektem se rozumí nemovitost, vlastněná, spoluvlastněná, či pronajímaná inzerentem, kterou inzerent registruje do katalogu provozovatele.

Klientem se rozumí fyzická, či právnická osoba, způsobilá k právním úkonům, která prostřednictvím stránek provozovatele kontaktuje inzerenta.

Katalogem se rozumí internetové stránky provozovatele

Prezentací se rozumí zveřejnění objektu v katalogu provozovatele

Práva a povinnosti provozovatele

Provozovatel se zavazuje zveřejnit prezentaci inzerenta v katalogu provozovatele. Provozovatel neručí za škody, vzniklé z důvodu registrace v katalogu, či jeho nedostupnosti. Provozovatel má právo v případě porušení těchto všeobecných podmínek, či neuhrazení platby ukončit prezentaci inzerenta bez náhrady. Poskytováním služeb nevznikají provozovateli vůči inzerentu žádné závazky, mimo závazků vyplývajících ze smluvních podmínek.

Provozovatel si vyhrazuje právo prezentaci upravit, pozměnit, či smazat, pokud je prezentace v rozporu s všeobecnými podmínkami, právním řádem České republiky, dobrými mravy, či pokud podoba prezentace narušuje estetickou stránku katalogu, či jeho funkčnost.

Provozovatel pouze zprostředkovává kontakt mezi klientem a inzerentem. Provozovatel nefiguruje jako prostředník mezi klientem a inzerentem, uzavřením smluvního vztahu mezi inzerentem a klientem nedochází k uzavření smluvního vztahu s provozovatelem. Provozovatel není odpovědný za obsah prezentace, tiskové chyby, grafickou úpravu prezentace. Provozovatel neodpovídá za jakékoliv spory mezi inzerenty a klienty, kteří na prezentaci reagovali.

Provozovatel si vyhrazuje právo měnit všeobecné pomínky poskytování služeb.

Práva a povinnosti inzerenta

Inzerent odpovídá za pravdivost uváděných údajů a jejich zákonnost, provozovatel serveru za uváděné informace nezodpovídá.

Inzerent se zavazuje registrovat do katalogu provozovatele pouze objekty, určené k pronájmu, či ubytování. Inzerent nesmí registrovat objekty, kde jsou poskytovány, či zprostředkovávány erotické služby, či aktivity.

Inzerent souhlasí s kontaktováním své osoby pro účely, související s provozem prezentace objektu a provozem serveru ze strany provozovatele a s kontaktováním své osoby ze strany klienta.

Inzerent se zavazuje uhradit poplatek za registraci objektu v katalogu provozovatele řádně a včas.

Inzerent má právo služby provozovatele kdykoliv vypovědět bez udání důvodu, nejsou aplikovány žádné výpovědní lhůty, ani penále. Inzerent se zavazuje služby využívat běžným způsobem, daným povahou poskytovaných služeb. Inzerent nesmí služby úmyslně přetěžovat, či používat způsobem, který by ohrožoval dostupnost služeb pro ostatní uživatele.

Inzerent nesmí do textu a obrázků vkládat odkazy na jiné www stránky a telefonní číslo, telefon a odkaz na internetovou stránku objektu je možné uvést v příslušné sekci v administraci objektu.

Závěrečná ustanovení

Inzerent vyjadřuje svůj souhlas s těmito všeobecnými podmínkami registrací objektu v katalogu provozovatele.

Veškerá ujednání mezi provozovatelem a inzerentem se řídí platným a účinným právním řádem České republiky._